Yhteystiedot 2019-05-10T17:54:19+00:00

Yhteystiedot

Kommodori Matti Luoma masa.luoma(at)outlook.com 0504307760

Varakommodori Hanna Uuksulainen hanna.uuksulainen(at)gmail.com 040 7244499

Muut hallituksen jäsenet

Jukka Eerola jukkaeerola(at)gmail.com 0451261179

Pertti Raunio pertti.raunio(at)gmail.com 040-8219814

Toni.Rautavuori toni.rautavuori(at)hotmail.com 0405688711

Ari-Pekka Eerola ari-pekka.eerola(at)wippies.com 0503203570

Simo Myrttinen myrttinen.simo(at)gmail.com 050 458 2739

Jani Harju harjutuotanto(at)gmail.com 044 2573 556

Sanni Turunen sanni.turunen(at)helsinki.fi 050 3637 732

Toni Orela toni.orela(at)gmail.com 050 5682 215

Jäsenrekisteri Simo Myrttinen myrttinen.simo(at)gmail.com 050 458 2739

Koulutus Kilpailu- ja retkitoimikunta Pertti Raunio pertti.raunio(at)gmail.com 040-8219814

Katsastus Heikki Rauhala 040 5345855

Jukka Eerola 045 1261179

Matti Luoma 050 4307760

Pekka Rasi 040 8484595

Pertti Huovinen 0400 717650

Kari Vainio vainio.kari@gmail.com

Patricia Kjällman 0400 949894, kjallman@gmail.com

Kerho- ja huvitoimikunta Ari-pekka Eerola ari-pekka.eerola@wippies.com 050 3203570

Kippari-vene Ahonen Mikko ahonen.mikko(at)suomi24.fi 050 3472 207

Taloudenhoitaja Anja Luoma anja.luoma(at)netti.fi 040 5826 581

Rönnskär Kari O. Laine kari.laine(at)arkkitehtikuvio.fi 0400 942235

Killingholmen Raimo Kilpinen raimo.kilpinen@elisanet.fi 0500 620291

Kipparisatama Jani Harju harjutuotanto(at)gmail.com 0442573556

Käyntiosoite Niittypolku Kipparisatama

Postiosoite Porvoon Kipparit ry co/ Matti Luoma Piispankatu 8-10 B 13 06100 PORVOO

Avoinna Keväällä Maanantaisin klo 18.00-19.00

Toimistopäivystys maalis-, huhti-, touko-, kesä-, ja syyskuun ajan, talvella kerhoiltojen yhteydessä tai puhelimitse sovittaessa

Pankkiyhteys Porvoon OP FI10 5358 0640 5238 48

Saaret Rönnskär P 60°19,1′ I 25°37,8′ Killingholmen P 60°12,2′ I 25°31,8′