Yhteystiedot 2018-08-12T12:44:20+00:00

Yhteystiedot

Kommodori Matti Luoma masa.luoma(at)outlook.com 0504307760

Varakommodori Kari O Laine kari.laine(at)arkkitehtikuvio.fi 0400 942235

Muut hallituksen jäsenet

Jukka Eerola jukkaeerola(at)gmail.com 0451261179

Pertti Raunio pertti.raunio(at)gmail.com 040-8219814

Toni.Rautavuori toni.rautavuori(at)hotmail.com 0405688711

Ari-Pekka Eerola ari-pekka.eerola(at)wippies.com 0503203570

Hanna Uuksulainen hanna.uuksulainen(at)gmail.com 040 7244499

Simo Myrttinen myrttinen.simo(at)gmail.com 050 458 2739

Jani Harju

Sanni Turunen

Jäsenrekisteri Simo Myrttinen myrttinen.simo(at)gmail.com 050 458 2739

Koulutus Kilpailu- ja retkitoimikunta Pertti Raunio pertti.raunio(at)gmail.com 040-8219814

Katsastus Heikki Rauhala 040 5345855

Kerho- ja huvitoimikunta Ari-pekka Eerola ari-pekka.eerola@wippies.com 050 3203570

Kippari-vene Ahonen Mikko ahonen.mikko(at)suomi24.fi

Taloudenhoitaja Anja Luoma anja.luoma(at)netti.fi 040 5826 581

Rönnskär Kari O. Laine kari.laine(at)arkkitehtikuvio.fi 0400 942235

Killingholmen Raimo Kilpinen raimo.kilpinen@elisanet.fi 0500 620291

Kipparisatama Tuomo Saari tuomo.saari(at)pp.inet.fi 0400 423771

Käyntiosoite Niittypolku Kipparisatama

Postiosoite Porvoon Kipparit ry co/ Matti Luoma Piispankatu 8-10 B 13 06100 PORVOO

Avoinna Keväällä Maanantaisin klo 18.00-19.00

Toimistopäivystys maalis-, huhti-, touko-, kesä-, ja syyskuun ajan, talvella kerhoiltojen yhteydessä tai puhelimitse sovittaessa

Pankkiyhteys Porvoon OP FI10 5358 0640 5238 48

Saaret Rönnskär P 60°19,1′ I 25°37,8′ Killingholmen P 60°12,2′ I 25°31,8′